Kupno i sprzedaż mieszkań Warszawa

Pośrednictwo w transakcjach kupna i sprzedaży

Zajmujemy się pośrednictwem przy zakupie mieszkań na terenie Warszawy

Zakup mieszkań w Warszawie niezależnie od stanu technicznego. Skup mieszkań na terenie Warszawy niezależnie od dzielnicy. Chcesz sprzedać mieszkanie w Warszawie z zawiłą sytuacją prawną ? Chcesz sprzedać mieszkanie z zadłużeniem? Pomożemy Ci sprzedać  mieszkanie oraz wyprostować sytuację formalno – prawną.

Dokonamy zakupu mieszkania do remontu jak również kupimy mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Przy transakcji kupna i sprzedaży mieszkania załatwimy za Ciebie wszystkie formalności. Pomożemy skompletować niezbędne dokumenty oraz szybko ustalimy termin aktu notarialnego sprzedaży mieszkania.

Jeżeli zależy Ci na szybkiej transakcji to idealnie trafiłeś – sprzedaż mieszkania z nami to wygoda i pełna satysfakcja a wszystko to w błyskawicznym tempie. Transakcje kupna mieszkania przeprowadzane są zawsze gotówką.  Pieniądze przekazywane są tuż przed podpisaniem aktu notarialnego lub u Notariusza.

Sprzedaż mieszkań

Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży mieszkań na terenie Warszawy

Pomożemy sprzedać Twoje mieszkanie. Posiadamy szeroką bazę inwestorów jak również klientów indywidualnych.

Jeśli Twoje mieszkanie jest zbyt duże i chciałbyś je sprzedać a w zamian kupić mniejsze mieszkanie w Warszawie lub w innym mieście w Polsce – pomożemy Ci przeprowadzić transakcje kupna i sprzedaży mieszkania.

Wieloletnie doświadczenie inżynierskie w branży budowlanej pozwoli nam na właściwą ocenę stanu technicznego przed zakupem mieszkania. Dzięki temu przy zakupie mieszkania właściwie ocenimy stan techniczny i określimy niezbędne roboty remontowe budowlano – instalacyjne.

Każdą sprzedaż mieszkania zabezpieczamy prawnie z dbałością o klienta.

Kupno i sprzedaż domów i mieszkań

41 389 70 25

Zadzwoń teraz, zaufaj profesjonalistom

Zaufali nam

Logo partnera Rafpol
Logo partnera Krobel
Logo partnera Marbud
Logo partnera SAG
Logo partnera Elbud