• Odbiory techniczne domów i mieszkań

Odbiory techniczne

Odbiór mieszkania od dewelopera

Odbiory techniczne od dewelopera to usługa którą wykonujemy dla swoich klientów po zakupie mieszkania przed przekazaniem kluczy.
W zakres odbioru mieszkania od dewelopera wchodzi kontrola jakości wykonanych prac budowlanych oraz elementów instalacji i urządzeń.
W trakcie odbioru mieszkania od dewelopera sprawdzamy jakość wykonania tynków na ścianach i sufitach. Tynki sprawdzane metodą makroskopową oraz za pomocą poziomic i kątownika. Weryfikujemy przyczepność tynku do podłoża także połączenia tynków z elementami drzwi i okien. Posadzki podobnie jak tynki w trakcie odbioru mieszkania od dewelopera sprawdzamy metodą makroskopową pod względem występowania ubytków i zarysowań a także lokalizacji szczelin dylatacyjnych. Odbiór mieszkania od dewelopera dotyczy również sprawdzenia stolarki okiennej i drzwiowej pod względem wystąpienia ewentualnych uszkodzeń oraz sprawności działania skrzydeł drzwiowych. Podczas odbioru mieszkania od dewelopera sprawdzamy zgodność lokalu mieszkalnego z założeniami projektowymi jak i zapisami aktu notarialnego oraz wytycznych dotyczących jakości wykończenia mieszkania. Na życzenie klienta sporządzamy raport z odbioru mieszkania od dewelopera który stanowi podstawę do roszczeń dotyczących stwierdzonych usterek .

Cena za odbiór mieszkania od dewelopera uzależniona jest od lokalizacji i metrażu mieszkania. Z reguły jest to od 200,00 do 300,00 zł brutto

Odbiór domu od dewelopera (sprawdzenie domu przed zakupem)

Odbiór domu od dewelopera (sprawdzenie domu przed zakupem) to usługa którą wykonujemy dla swoich klientów po zakupie domu przed przekazaniem kluczy. W zakres odbioru domu od dewelopera wchodzi kontrola jakości wykonanych prac budowlanych oraz elementów instalacji i urządzeń.
W trakcie odbioru domu od dewelopera sprawdzamy jakość wykonania tynków na ścianach i sufitach. Tynki sprawdzane metodą makroskopową oraz za pomocą poziomic i kątownika. Weryfikujemy przyczepność tynku do podłoża także połączenia tynków z elementami drzwi i okien. Posadzki podobnie jak tynki w trakcie odbioru domu od dewelopera sprawdzamy metodą makroskopową pod względem występowania ubytków i zarysowań a także lokalizacji szczelin dylatacyjnych. Ponadto w trakcie odbioru domu od dewelopera sprawdzana jest jakość wykonania elementów zewnętrznych takich jak elewacja dach czy też teren wokół budynku. Sprawdzamy szczegółowo również jakość wykonania elementów zewnętrznych takich jak balkony i tarasy.

Co jeszcze warto wiedzieć przed odbiorem domu?

Odbiór domu od dewelopera dotyczy również sprawdzenia stolarki okiennej i drzwiowej pod względem wystąpienia ewentualnych uszkodzeń oraz sprawności działania skrzydeł drzwiowych. Podczas odbioru domu od dewelopera sprawdzamy zgodność lokalu mieszkalnego z założeniami projektowymi jak i zapisami aktu notarialnego oraz wytycznych dotyczących jakości wykończenia mieszkania. Na życzenie klienta sporządzamy raport z odbioru domu od dewelopera który stanowi podstawę do roszczeń dotyczących stwierdzonych usterek .

Cena za odbiór domu od dewelopera uzależniona jest od lokalizacji i metrażu budynku. Z reguły jest to od 300,00 do 600,00 zł brutto

Odbiory techniczne Warszawa i okolice

Świadczymy następujące usługi:

  • Odbiór mieszkania od dewelopera
  • Odbiór domu od dewelopera (sprawdzenie domu przed zakupem)

Zaufali nam

Logo partnera Rafpol
Logo partnera Krobel
Logo partnera Marbud
Logo partnera SAG
Logo partnera Elbud

Na podstawie 46 opinii.
Harley Davidson
Harley Davidson
2022-03-04
Bajka:)
Wiola Z
Wiola Z
2022-03-04
Serdecznie polecam, bardzo szybka odpowiedź, profesjonalnie i rzeczowo. Pan Jacek jest pomocny i zaangażowany, dokładnie wyjaśnił na czym polega problem
Klaudia Świętochowska
Klaudia Świętochowska
2022-02-24
Serdecznie polecam firmę Atlas Budownictwo! Dziękuje za szybką opinie i uzyskanie szczegółowych informacji zarówno jaki jest stan techniczny budynków oraz wycenę. Poziom obsługi oceniam na 5+!!!
Elzbieta Konachowicz
Elzbieta Konachowicz
2022-02-16
Polecam Pana Jacka, profesjonalny i terminowy. Bardzo dobry kontakt.
Barbara Szczutkowska
Barbara Szczutkowska
2022-02-16
Profesjonalna firma - ekspertyza nie do podważenia w sądzie. Sprawa wygrana - dziękuję Panu Jackowi.
Zuzanna Miros
Zuzanna Miros
2022-02-13
Firma godna zaufania. Szczerze polecam. Komunikatywny Pan. Wszystko wytłumaczy.Profesjonalizm i rzetelnosc w dobrej cenie.
Łukasz Szczepkowski
Łukasz Szczepkowski
2022-02-10
Bardzo dobra firma. Serdecznie polecam Pana Jacka. Pełen profesjonalizm oraz duże zaangażowanie, sprawnie i terminowo zrobiona ekspertyza techniczna tarasu. Dobry kontakt. Polecam.