Profesjonalne nadzory budowlane w Warszawie i w całej Polsce

Zarówno budowa domu, jak i innego obiektu to skomplikowany proces wymagający kompleksowego podejścia i zadbania o wiele szczegółów. Tego rodzaju inwestycja to ogromne przedsięwzięcie generujące spore koszty i właśnie dlatego nasi Klienci, chcąc uniknąć trudności, decydują się na powierzenie działań nam. Nie jest to łatwa decyzja, a podjęcie jej wiąże się z chęcią dowiedzenia się czegoś o firmie, z którą chemy współpracować.

Atlas Budownictwo to młoda i prężnie rozwijająca się firma, działająca na terenie całej Polski. Pracujemy głównie w obszarach budownictwa jednorodzinnego, mieszkaniowego, oraz energetycznego. Zajmujemy się prowadzeniem procesu inwestycyjnego zarówno dla inwestorów prywatnych, jak i dla firm. Wykonujemy także kompleksowe okresowe przeglądy budowlane w Warszawie i okolicach.

Gwarantujemy prawidłowy nadzór nad budową w Warszawie i nie tylko.

O firmie – czyli nasze podejcie do Klienta

Na pewno zgodzisz się z nami, że niewłaściwie nadzorowana budowa oznacza brak terminowości, niedociągnięcia i sposób wykonania prac niepokrywający się z Twoimi oczekiwaniami. Rolą kierownika budowy jest poprowadzenie budowy tak, aby wszystko było zgodne z prawem, a także sporządzenie starannej dokumentacji. Jeżeli szukasz tego rodzaju specjalisty w Warszawie i zależy Ci na profesjonalnym nadzorze budowlanym, musisz wiedzieć, że Atlas Budownictwo znacznie wyróżnia się na tle konkurencji. Przede wszystkim posiadamy doświadczoną kadrę inżynierską, która z pewnością pomoże Ci udźwignąć ciężar inwestycji, a w razie potrzeby udzieli fachowej rady. Wielokrotnie udowodniliśmy naszym Klientom, że doskonale radzimy sobie przy dużych inwestycjach. Przy takim fachowym podejściu do pracy naszego inspektora nadzoru budowlanego, załatwianie końcowych formalności nie zajmie wiele czasu. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą usług oraz do odwiedzenia naszego biura w Warszawie.

W zakres usług, które oferujemy, wchodzą między innymi:

Ponadto oferujemy sprzedaż systemów rusztowań oraz elektronarzędzi w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do współpracy i kontaktu. Czekamy na e-mail lub telefon.