• rzeczoznawca budowlany Warszawa

Rzeczoznawca Budowlany Warszawa – Ekspertyzy budowlane przedsądowe Warszawa i okolice!

Rzeczoznawca budowlany Warszawa

O firmie

Nasza firma Atlas Budownictwo od lat wspomaga klientów i świadczy usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego w Warszawie i okolicach. Rzeczoznawca budowlany Warszawa zajmujemy się wykonywaniem specjalistycznych, rzetelnych opracowań zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla spółdzielni, wspólnot i innych jednostek organizacyjnych.

Nasze usługi z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego:

 – ekspertyzy budowlane,

 – ekspertyzy budowlane przedsądowe,

 – opinie techniczne,

 – oceny techniczne,

 – doradztwo budowlane.

Usługi, które wykonuje Rzeczoznawca Budowlany

Zajmujemy się profesjonalną oceną stanu technicznego budynku, pomagamy w sporach między inwestorem a developerem bądź ekipą remontową. Jesteśmy rzetelna firmą która od lat specjalizuje się w rzeczoznawstwie budowlanym.

Ekspertyza budowlana przedsądowa

Nasz rzeczoznawca budowlany Warszawa wykonuje profesjonalne ekspertyzy budowlane przedsądowe całych budynków, mieszkań bądź poszczególnych pomieszczeń. Dokonujemy oceny technicznej stanu faktycznego i już na pierwszym spotkaniu rozpoznajemy przyczyny i stwierdzamy nieprawidłowości.

Opinia techniczna Warszawa

Rzeczoznawca budowlany Warszawa wystawia również opinie techniczne oceny stanu technicznego budynku. Najczęściej wystawia się takie dokumenty do polubownego rozwiązania sporu np. dla ekipy remontowej w celu zrobienia poprawek prac.

Porada budowlana 

Jeśli masz wątpliwości czy usterki są zgodne z normami określonymi w prawie budowlanym, nie wiesz czy suma uszkodzeń jest na tyle sensowna aby złożyć pozew zapraszamy do konsultacji telefonicznej oraz wizji lokalnej w trybie porady budowlanej na której rzeczoznawca budowlany Warszawa wyliczy usterki oraz przybliżone koszty naprawy.

Rzeczoznawca budowlany Warszawa – wybierz rzetelne i profesjonalne usługi 

Wybierając nasza firmę otrzymujesz w zamian gwarancję profesjonalnie i rzetelnie wykonanej ekspertyzy. Kompleksowo ocenimy stan techniczny oraz podpowiemy co najlepiej zrobić w danej sytuacji. Sprawdź szczegóły naszej oferty i skontaktuj się z ekspertem. 

Skorzystaj z usług eksperta!

Rzeczoznawca budowlany z wieloletnim doświadczeniem!

Podstawy prawne do sporządzania ekspertyz przedsądowych.

Na mocy Nowelizacji Kodeksu postępowania cywilnego z dnia 04 lipca 2019 r. powołano nowy środek dowodowy, czyli instytucję – świadka-eksperta. W myśl tej ustawy prywatna ekspertyza sporządzona przez fachowca może stać się dowodem w sądzie a twórca przesłuchany w charakterze biegłego eksperta.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, nasz rzeczoznawca budowlany Warszawa może przygotować ekspertyzę przedsądową a następnie pełnić funkcję świadka-eksperta który dzieląc się swoja fachowa wiedza pomoże w rozstrzygnięciu sporu przez Sąd.

Pomożemy Ci na każdym etapie sprawy sądowej!

Przygotowujemy ekspertyzy przedsądowe, które są podstawą do założenia sprawy w sądzie, w razie wezwania, rzeczoznawca budowlany Warszawa stawi się do sądu w charakterze świadka bądź świadka-eksperta.

Rzeczoznawca budowlany Warszawa – dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Najważniejsze jest dobre zdiagnozowanie problemu, nasz rzeczoznawca budowlany Warszawa kierując się wiedzą budowlana oraz doświadczeniem zawodowym prawidłowo i bezstronnie określi przyczynę zaistniałego stanu faktycznego. 

Wybierz firmę, która od lat zajmuje się rzeczoznawstwem co da Ci gwarancje rzetelnie wykonanej usługi! Zadzwoń do nas by poznać więcej szczegółów przed umówieniem się na wizje lokalną.

Doskonała
Na podstawie 46 opinii
Harley Davidson
Harley Davidson
2022-03-04
Bajka:)
Wiola Z
Wiola Z
2022-03-04
Serdecznie polecam, bardzo szybka odpowiedź, profesjonalnie i rzeczowo. Pan Jacek jest pomocny i zaangażowany, dokładnie wyjaśnił na czym polega problem
Klaudia Świętochowska
Klaudia Świętochowska
2022-02-24
Serdecznie polecam firmę Atlas Budownictwo! Dziękuje za szybką opinie i uzyskanie szczegółowych informacji zarówno jaki jest stan techniczny budynków oraz wycenę. Poziom obsługi oceniam na 5+!!!
Elzbieta Konachowicz
Elzbieta Konachowicz
2022-02-16
Polecam Pana Jacka, profesjonalny i terminowy. Bardzo dobry kontakt.
Barbara Szczutkowska
Barbara Szczutkowska
2022-02-16
Profesjonalna firma - ekspertyza nie do podważenia w sądzie. Sprawa wygrana - dziękuję Panu Jackowi.
Zuzanna Miros
Zuzanna Miros
2022-02-13
Firma godna zaufania. Szczerze polecam. Komunikatywny Pan. Wszystko wytłumaczy.Profesjonalizm i rzetelnosc w dobrej cenie.
Łukasz Szczepkowski
Łukasz Szczepkowski
2022-02-10
Bardzo dobra firma. Serdecznie polecam Pana Jacka. Pełen profesjonalizm oraz duże zaangażowanie, sprawnie i terminowo zrobiona ekspertyza techniczna tarasu. Dobry kontakt. Polecam.